Sleva 250 Kč na produkt měsíce. Více zde.

Proč nakoupit u nás

Rádi bychom pro ty z vás, kteří se zatím u nás rozhlížíte a neznáte naše produkty, shrnuli pár bodů o naší práci. Poodhalíme vám blíže naše principy, fungování výroby nebo náš tým.

Nechceme být anonymní e-shop, který bude mít za cíl jen rychle prodat. Chceme a těší nás, když si zákazník nákup u nás pamatuje.

Pravda je, že půjde spíše o nákup v prodejně, ale v každém případě děláme vše proto, abychom vysoký standard naší práce ve všech oblastech dlouhodobě udrželi.

Počet vracejících se zákazníků se nám rozrůstá a s ní přibývají pozitivní ohlasy na naše produkty. To nás těší, motivuje a zavazuje.

Jsme výrobci rukavic!

Ano, vše, co u nás koupíte, vzniklo v naší dílně v Dobříši u Příbrami. Nic nepřeprodáváme, nic nekupujeme výhodně po částech ze zahraničí, které bychom u nás dokončily.

A dokud budou šičky a střihači ochotni pro nás pracovat, tak to tak i zůstane. Jsme ryze česká firma pokračující ve 150 let starém řemesle.

Soustředíme se na top kvalitu za férové ceny

To znamená, že nejsme nejlevnější. Používáme vstupní materiály té nejvyšší kvality, které jsou ze 100 % zpracovány z Evropě.

Je to část plánování výroby, které je kladen ten největší důraz a naprosto zásadním způsobem ovlivňuje kvalitu i vzhled finálního výrobku.

Férové ceny také mimo jiné znamenají, že naši zaměstnanci pracují v příjemných podmínkách a dostávají adekvátní mzdy. To oni jsou udržiteli tohoto krásného řemesla a smutnou pravdou zůstává, že by si zasloužili ještě o dost lepší ohodnocení.

Vyznáme se

Opíráme naši činnost o odborníky - a to jak ve výrobě, pochopitelně, kde spoléháme na letitou praxi a zručnost všech kolegů, tak i dalších oblastech jako jsou vedení a plánování, e-commerce nebo marketing.

Snažíme se díky tomu připravit pro vás top produkty i přívětivý e-shop, kde snadno nakoupíte naše výrobky a máte k tomu všechny potřebné informace.

Baví nás to

Ke každému zákazníkovi přistupujeme pozorně, abychom co nejdříve poznali jeho potřeby a provedli ho tak příjemně jeho nákupem.

A dává nám to opravdový smysl i naplnění, když od nás z prodejny odcházíte s perfektně padnoucími rukavicemi.

Stejně tak umíme poradit i telefonicky nebo vás nasměrujeme e-mailem.

Nákupem nic neriskujete

Když vám rukavice nesednou anebo si nákup rozmyslíte, můžete je samozřejmě bez problému vrátit nebo vyměnit, a to ve lhůtě 30 dnů od doručení.

Výměny i vratky se snažíme vyřídit v co nejkratším čase.