Prodejna

 
modni_vychazkove_rukavice

Navštivte náš showroom ČESKÉ KOŽENÉ RUKAVICE v Praze 5

Objevíte zde kromě všech skladových položek také některé exkluzivní modely v omezeném počtu, které nebudou v e-shopu uveřejněny.

Budeme se vám rádi věnovat, poradíme s výběrem nejen vhodné velikosti, ale také modelu či typu rukavic, podle toho, k jakému účelu se je chystáte používat.

Kde naši prodejnu, kterou jsme pojali spíše jako showroom a koncept store, najdete? Sídlíme na adrese Ostrovského 112/5, Praha 5, nedaleko od stanice metra B Anděl a obchodního centra Nový Smíchov.

Pokud přijedete autem, doporučujeme zaparkovat v ulici Kováků nebo jejím okolí. Využít můžete i podzemní garáže Anděl City v Radlické ulici.

Otevírací doba prodejny

PONDĚLÍ 10–18
ÚTERÝ zavřeno
STŘEDA 13–17
ČTVRTEK 13–17
PÁTEK zavřeno

 

Nemáme otevřeno každý den, proto sledujte, prosím, naši otevírací dobu.

Jistě oceníte, že si u nás můžete ZDARMA vyzvednout všechny objednávky provedené v e-shopu BOHEMIA GLOVES.

Při objednávce stačí v e-shopu vybrat možnost „Osobní odběr“.

 

Všechny rukavice jsou baleny do krásné dárkové krabičky. Krabička vám bude dobře sloužit k ukládání, abyste si rukavice mimo použití nemačkaly někde mezi čepicemi. Pokud rukavice kupujete jako dárek, stačí přidat balicí papír a mašle a máte po starostech.

V případě, že s námi budete chtít konzultovat velkoobchodní formu spolupráce, prosíme, kontaktujte nás předem. Je možné se sejít i mimo otevírací dobu showroomu. Budeme rádi, když se na termínu domluvíme dopředu, abychom se mohli adekvátně věnovat vašim požadavkům.

A na co se můžete v našem showroomu ČESKÉ KOŽENÉ RUKAVICE těšit?

Překvapivě to budou dámské a pánské podšívkové i bezpodšívkové rukavice pro různé příležitosti, což určuje použití různých typů kůží (jehnětina, americký jelen, teletina, hovězí štípenka, peccary). Díky rozdílným možnostem využití tak můžete rukavice BOHEMIA GLOVES používat po celý rok, a nejenom v zimním období.

Kromě klasických, elegantních rukavic do města k zimním kabátům či bundám máme velmi pestrou nabídku sportovní kolekce kožených rukavic na řízení auta, nebo vhodných na motorku a skútr. Nechybí ani odolné a teplé palčáky například ke kočárkům. Golfové rukavice v pravém i levém provedení z kvalitní pružné jehnětiny, které vám vydrží a nebudete je muset po jednom turnaji vyhodit prasklé.

Nejmladší skupinu tvoří velmi oblíbené rukavice pro volnočasové aktivity. Najdete mezi nimi kožené rukavice vhodné k obsluze grilu (vysoké, pevné a odolné), úžasné a „nesmrtelné“ outdoor rukavice na práci do lesa nebo na chalupu.

Speciální kategorii tvoří nově vznikající sekce módních a prémiových rukavic, které budou velmi výjimečně zpracované, také z textilu a budou skutečnou ozdobou outfitu.

Budeme se těšit na vaši návštěvu!