Nepřehlédněte produkt měsíce s dopravou zdarma. Více zde.

Individuální zakázková výroba

Obdrželi jste dárkový poukaz na výrobu rukavic na míru, nebo byste si chtěli nechat vyrobit rukavice na zakázku?

Věnujte prosím pozornost detailům a informacím, které vás tímto procesem provedou.

modni_vychazkove_rukavice

Co výroba rukavic na míru zahrnuje?

Kromě úpravy proporcí podle vašich potřeb (zúžení, prodloužení nebo zkrácení prstů apod.) můžete vybírat z široké nabídky barev jehnětin nebo amerického jelena.

Určíte si způsob šití, úpravu děrování nebo výšivek či ozdob, a vyberete si nejvhodnější podšívku. Aby byly rukavice vaším opravdovým unikátem, zvolíte si monogram a jeho umístění.

Jak to proběhne?

Prohlédněte si nabídku našeho e-shopu zde a promyslete si, jaký typ rukavic byste si chtěli nechat vyrobit. Je dobré mít představu o konkrétním modelu, ze kterého se bude při výrobě vycházet.

Zastavte se osobně i s poukazem v prodejně v Ostrovského 112/5, Praha 5 – Smíchov, nebo nám pošlete na info@bohemiagloves.com vyplněný formulář zakázkové výroby, který najdete zde.

Je nutné počítat s tím, že výroba rukavic na míru trvá přibližně 5 týdnů a není možné jejich vrácení/odstoupení od smlouvy a je hrazena předem alespoň ve výši 50 %.

Současně je nutné brát v potaz aktuální situaci v dílně, tedy pokud je výrobní kapacita zcela zaplněna, bude nutné vyčkat do jejího uvolnění.

V prodejně vybereme společně vhodné materiály a způsob šití, případně podšívky.

Informace o kůžích a podšívkách najdete detailně zpracované i na webu v části O rukavicích. Jakmile obdržíme váš formulář s poptávkou, spojíme se telefonicky a probereme potřebné detaily.

Na základě všech informací stanovíme cenu rukavic. Pokud bude nutné doplácet nějakou částku navíc k dárkovému poukazu, budete na to upozorněni již v průběhu vybírání kombinací materiálů a podšívek.