B2B spolupráce

NAŠE PRODUKTY – VÁŠ ÚSPĚCH!

Jsme přední český výrobce kožených rukavic a doplňků, které vám umožní vyjádřit individualitu, exkluzivitu i velkou atraktivitu. Nabídněte vašim klientům, zaměstnancům nebo zákazníkům to nejlepší.

Věříme, že naše odborné znalosti a zkušenosti by mohly být cenným přínosem i pro Vaše projekty.

Nabízíme kompletní servis od návrhu přes výrobu až po dodání finálního produktu, a to vše s možností úplného přizpůsobení podle Vašich specifikací – včetně barvy, materiálu, velikosti a brandingových prvků.

Pro koho je naše nabídka výroby vhodná?
 1. Reklamní agentury a marketing
  Reklamní agentury u nás hledají zajímavé a unikátní propagační předměty pro své kampaně, včetně customizovaných rukavic s brandingem.

 2. Sportovní týmy a kluby 
  Pro sporty probíhající v chladném počasí by mohly být rukavice důležitou součástí vybavení mimo sportovní pole + umíme nabídnout předměty s týmovými barvami a logy fanouškům.

 3. Korporátní dárky a merchandising 
  Firmy hledající kvalitní korporátní dárky pro své zaměstnance nebo klienty by mohly ocenit možnost customizace rukavic, například s firemním logem nebo ve firemních barvách.

 4. Módní značky a designéři 
  Pokud hledáte specifické typy rukavic a doplňků, které by doplnily kolekce oblečení pro novou sezónu nebo módní přehlídku, jste tu správně.

 5. Divadla a umělecké soubory 
  Rádi vytvoříme speciálně navržené kostýmní doplňky, včetně rukavic, které odpovídají vizuálnímu stylu jejich představení.

 6. Filmová a televizní produkce 
  Podobně jako divadla, i filmové a televizní produkční společnosti požadují kvalitní a vizuálně odpovídající kostýmní doplňky pro své herecké obsazení.

 7. Stylisté a produkční editorialů
  Pro účely focení/ točení kampaní nabízíme možnost zapůjčení rukavic či doplňků z naší nabídky, případně výrobu konkrétních požadovaných modelů. Dále rádi navážeme spolupráci se stylisty provádějící službu tvorby šatníků.

 8. Speciální události, konference a další 
  Organizátoři eventů a konferencí u nás mohou poptat jak unikátní dárkové předměty pro účastníky nebo řečníky, tak doplnění uniformy pro hostesky či jiný personál podílející se na akci (řidiči, lobby boy ...).

Rádi bychom Vás pozvali k nezávazné konzultaci, během které bychom mohli probrat Vaše konkrétní potřeby a představit Vám, co vše můžeme nabídnout. Jsme přesvědčeni, že naše spolupráce by mohla přinést unikátní hodnotu Vašim budoucím projektům a přispět k jejich úspěchu.