Nepřehlédněte produkt měsíce s dopravou zdarma. Více zde.

Vrácení a výměna, reklamace

Vrácení a výměna zboží

Česko a Slovensko

Pokud vám nevyhovuje objednaná velikost nebo chcete od kupní smlouvy odstoupit, stáhněte si zde formulář pro vrácení a výměnu zboží. Vyplňte požadované údaje a přidejte ho do balíčku k rukavicím.

Zabalte zpět do původního obalu jednou vyzkoušené a nepoškozené rukavice. Nošené rukavice poznáme, a bohužel je opravdu není možné vrátit, jelikož je již není možné vrátit do prodeje.

Doneste zásilku na nejbližší pobočku Zásilkovny Z-Point (Packeta) a sdělte obsluze kód zpětné zásilky 90487978. Obdržené potvrzení si uschovejte. Za dopravu zpět k nám nic neplatíte. Výměnu i vrácení peněz zajistíme do dvou týdnů.

Vrácení a výměna ZDARMA do 30 dní

Vrácení a výměna zboží

Ostatní státy EU

Pokud vám nevyhovuje objednaná velikost nebo chcete od kupní smlouvy odstoupit, stáhněte si zde formulář pro vrácení a výměnu zboží, vyplňte požadované údaje a přidejte ho do balíčku k rukavicím.

Zásilku odešlete na adresu:

BOHEMIA GLOVES
Ostrovského 112/5
150 00 Praha 5
Česká republika

Výměnu i vrácení peněz zajistíme do dvou týdnů.

 

Reklamace

Ačkoliv děláme vše pro to, abyste právo na uplatnění reklamace nemuseli využít, níže informujeme, jak v takovém případě postupovat.

Dovolíme si na tomto místě uvést, že kůže je přírodní materiál a její přirozené projevy jako jemné barevné nepravidelnosti, rozdílná zrnitost či struktura a též jizvení, nejsou důvodem k reklamaci.

Zabalte rukavice tak, aby se při transportu do naší dílny nepoškodily. Do balení připojte vyplněný reklamační formulář ke stažení zde. Doneste zásilku na nejbližší pobočku Zásilkovny Z-Point (Packeta) a sdělte obsluze kód zpětné zásilky 90487978. Obdržené potvrzení si uschovejte.

Za dopravu zpět k nám nic neplatíte. Jakmile od vás rukavice obdržíme, budeme se snažit reklamaci vyřídit co nejdříve a k vaší plné spokojenosti. O všem vás budeme informovat.