Pro firmy - velkoobchod

Nabídka pro firmy

Líbí se vám naše kožené rukavice a umíte si je představit jako skvělý dárek pro obchodní partnery nebo zaměstnance? Rozhodujete o jejich nákupu anebo je můžete kolegům doporučit? Napište nám! Věřte, že tak krásný a originální český výrobek ještě vaši zaměstnanci nedostali.

Pro všechny nákupy garantujeme výměnu velikostí až do 15. ledna 2024.

Pokud váháte s výběrem modelů a kombinováním velikostí, ideálním řešení je objednání dárkových poukazů. Realizovali jsme už několik variant od elegantních poukazů v našem stylu, až po korporátní barvy i texty. Fantazii se meze nekladou. Poukazy je možné využít jak v e-shopu, tak v pražské prodejně na Andělu.

Pro podmínky a bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

info@bohemiagloves.com

Zaujala vás naše práce?

Máte obchod nebo vlastní značku a chtěli byste mít v nabídce kvalitní české kožené rukavice? Napište nám.

Díky vlastní modelárně a zkušené vedoucí výroby se zabýváme také výrobou prototypů nebo originálních designů návrhářů či módních značek. Vaše nápady jsou u nás v bezpečí. Proto se neváhejte ozvat, pokud máte vlastní značku nebo obchod a rádi byste měli rukavice BOHEMIA GLOVES ve své nabídce.

Rovněž rádi zapůjčíme naše kožené rukavice například na focení, tvorbu kampaní, natáčení spotů nebo filmů a podobně.

Rukavice je možné opatřit brandem na všívací textilní etiketě nebo disponujeme vyšívacím strojem, gravírovacím laserem i zlatotiskem (teplá ražba přes barevné fólie).