Outdoor kožené rukavice z teletiny

1 990  s DPH

Pánské kožené rukavice vhodné pro různé volnočasové aktivity. Protože jsou vyrobené z odolné teletiny s hydrofobní úpravou (tzn. částečně odpuzující vodu), tak ji bez obav můžete využít jak pro všední nošení, pohyb v přírodě, a nebo při jízdě na motocyklu. Švy rukavice jsou venku pro lepší komfort prstů. Tento model je opatřen páskem na stažení do dvou pozic, aby rukavice dobře přiléhala k ruce. Nejedná se o model pracovní rukavic, naopak vychází z klasického střihu, čili s ní bezproblému uspějete i v kombinaci s běžným outfitem pro volný čas do města. Délka zápěstí je 5 cm. Rukavice jsou dostupné ze skladu.

Nákupem získáte
Potřebujete poradit s nákupem?

Zavolejte nám +420 602 345 356

KDY BUDOU DOSTUPNÉ VYPRODANÉ RUKAVICE?

Aktuálně není z kapacitních důvodů naší dílny možné objednávat nedostupné modely rukavic.

Na doplňování menšího množství různých modelů průběžně pracujeme. Jelikož máme v kolekci více než 80 modelů, většinu z nich ještě ve více barevných provedení, není snadné zásoby vyprodaných položek doplnit.

Z důvodu zaplněné výrobní kapacity není v tuto chvíli možné objednat si nedostupné modely s delší dodací lhůtou. Pokud si nevyberete z nabídky jiné rukavice, a zajímá-li vás dostupnost konkrétně tohoto modelu, pošlete nám dotaz e-mailem nebo přes kontaktní formulář.

Děkujeme za váš zájem o české výrobky, i to, že aktuální situaci s dostupností porozumíte.

Model: 4212