O ZNAČCE

150letá tradice výroby

Jsme ryze česká společnost a zakládáme si na tom, že ruční výroba kožených rukavic stále běží v Dobříši, a s týmem kvalitních českých šiček a střihačů jsme připraveni vrátit českým rukavicím jejich dobré jméno a „naučit“ opět ženy i muže používat kožené rukavice jako běžný doplněk na denní bázi, jak tomu bylo již za první republiky a v několika následujících desetiletích.

A jak výroba kožených rukavic v naší dílně probíhá, se můžete podívat v následujícím videu.

Inovujeme tradiční designy rukavic a tvoříme své vlastní tak, aby rukavice z Dobříše mohly být opět pýchou Česka.

Jsme rádi, že je o naší práci zájem.

Nakupujeme nejkvalitnější italské usně a podšívky, aby výsledný produkt byl vždy 100%.

BOHEMIA GLOVES je jednou z posledních dílen v Česku, které usilovně zachovávají více než 150 let starou tradiční výrobu. 

Ono rukavičkářství je řemeslo nádherné, ale vyžaduje oko pro detail a šikovné ruce, které se věnují celé řadě důležitých úkonů. 

To je poslání našich střihaček a šiček, které vkládají do výrobků svou radost a lásku a to tam, kde jsou rukavice doma a kde rukavičkářství zasvětily celý život – ve středočeské Dobříši. 

blank

Právě péče věnovaná poctivé výrobě dělá z BOHEMIA GLOVES výjimečný prémiový produkt

Naši pozornost věnujeme také projektům individuální zakázkové výroby rukavic na míru s možností personalizace (gravírování monogramu, výšivka)

blank
blank

Pod přívlastkem prémiový produkt si představujeme pečlivou práci, která věnuje pozornost sebemenšímu detailu. Právě detaily totiž tvoří dokonalý celek, který vás pak bude díky kvalitnímu zpracování doprovázet ještě dlouhá léta a nikdy vás nezklame.

blank
blank

Díky vlastní modelárně a zkušené vedoucí výroby se zabýváme také výrobou prototypů nebo vlastních designů návrhářů či módních značek. 

0
let

Doba, po kterou vyrábíme rukavice pod značkou BOHEMIA GLOVES.

0
států

Do tolika zemí aktuálně naše výrobky distribuujeme.

0
modelů

Kvalita nad kvantitou. Tolik aktuálně nabízíme modelů.

0
barev

Aktuální počet barevných provedení.

blank

Historie rukavičkářství na území Česka