V MÉDIÍCH

Krátce po spuštění našeho eshopu nás oslovila redaktorka Alena Pecháčková s nabídkou rozhovoru. Její otázky byly skvělé a moc nás potěšil zájem a přesně cílené dotazy. Přečtěte si o začátku naší nové éry.

6. 12. 2020

blank

Kůže jako udržitelný materiál zaujal i on-line magazín Slow femme, který zpracovává témata sustainable fashion. Rozhovor, který vedla Nel Foberová, doprovázelo i focení v Goethově institutu se skvělou Lucií Schubertovou.

16. 12. 2020

Naši snahu a oživení, udržrení a rozvoj rukavičkářství zaznamenala i dramaturgyně pořadu Sama doma vysílaného v České televizi. Vysílání přímého přenosu byl úžasný zážitek.

12. 1. 2021

Jana Nová a její hostě! Tak se jmenuje blok sobotního vysílání SeeJay Radia, do kterého přijala pozvání Petra Keserová, aby si s Janou popovídaly o novinách a zajímavostech.

30. 1. 2021

Tento tradiční titul pro motoristy se rozepsal o kožených rukavicích určených řidičům automobilů. Svůj text doplnili o výběr některých našich modelů, potěšilo nás to, děkujeme.

únor 2021

blank

Letošní ročník fashion projektu pop-up Má Vlast EDIT 02, jehož tváří se stala Jana Plodková, zakotvil v industriálním prostoru Design Port (DEPO). Naše rukavice jsme prezentovali vedle zvučných čeckých a slovenských designérských jmen.

12. – 14. 8. 2021

Výběr na instagramovém profilu Vogue Czechoslovakia do své rubriky Friday News nás moc potěšil.

V tištěné verzi magazínu Harper´s Bazaar byla zveřejněna fotka z naší letní kampaně z produkce Magdy Žůrkové. Za fotoaparát se postavil úžasný Alexander Belayev a moc nás potěšilo uznání i zmínka v tomto ikonickém magazínu.

srpen 2021

Rukavice v bílé a béžové barvě doplnili modely značky NANICHE na přehlídce MBPFW SS22. Kolekce HER talentované Natálie Dufkové byla skvostná a zvolené rukavičky tvořily s jednotlivými modely krásný celek. Posuďte sami.

5. 9. 2021

Po úspěšné letní kampani nás oslovila redaktorka Petra Šimůnková, že by rádi v naší dílně nafotili reportáž do Espritu Lidových novin. Vznikla tak velmi obsáhla reportáž s rozhovorem, který odhalil mnoho zajímavostí a střípků z výroby kožených rukavic.

říjen 2021

Reportáž z dílny určena pro Esprit Lidových novin byla zveřejněna též na serveru Lidovky.cz. Děkujeme.

27. 10. 2021

blank

Těší nás narůstající mediální zájem, který nás utvrzuje v tom, že naše práce má smysl a rukavice se těší velké popularitě jak u starší, tak mladší generace a vrací se zpět do módy.

Sdílíme s vámi jeden z posledních rozhovorů s majitelkou BOHEMIA GLOVES Petrou Kesnerovou, kterou parádně vyzpovídala Patricie Strouhalová v pořadu Káva o čtvrté. Rozhovor si můžete pustit přes web Českého rozhlasu Dvojka nebo přes Spotify.

Rozhovor má 36 minut, pustíte si ho ve volné chvíli? Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám povídání líbilo.

18. 1. 2022