Outdoor kožené rukavice z teľaciny

76  s DPH

Ikonické žlté a čierne kožené rukavice vhodné ako pre outdoor aktivity, tak aj pre jazdu na custom motocykli. Vyrobené sú po vzore amerických pracovných rukavíc použitých na riadenie (upozornenie, rukavice nemá dodatočné ochranné prvky).

Jsou ušity kevlarovými nitěmi z kvalitní teletiny s hydrofobní úpravou (tzn. částečně odpuzující vodu) která se vyrábí v koželužně ve východních Čechách. Rukavice dobře sedí díky krátké všité gumě na zápěstí a pohodlně se zapíná pomocí druku na dvou pozicích. Jsou to pevné, odolné ale současně velice příjemné rukavice, ve kterých máte stále dobrý cit v prstech.

Rukavice dokončujeme na objednávku a proto je možné opatřit jí logem, monogramem či jiným obrázkem pomocí gravírování (vypalování laserem) a dále si zvolit umístění praktické průchodky na připnutí karabinou.

Nákupom získate
Vymazať

Products that will be added:

  • Darčeková krabička na rukavice
Pripravili sme návod, ako si správne zmerať ruku
ŠIJEME KAŽDÝ DEN
Postupne pre vás pridávame nedostupné veľkosti a farebné varianty. V prípade, že vybraná kombinácia farieb a veľkostí nie je k dispozícii, môžete sa dohodnúť na skoršom dodaní v rámci zákazkovej objednávky, pretože rukavice z týchto objednávok budú vyrobené prednostne do 3-6 týždňov od zaplatenia.
Model: 3340