MÁŠ TO VE SVÝCH RUKÁCH

Kvalitní rukavice na řízení z prémiových kůží zajistí pevný úchop volantu a povýší tak zážitek z jízdy.

Světlé pánské kožené rukavice na řízení s gumou v zápěstí

Oblíbený model řidičských rukavic pro pány z jemné jehnětiny ve světlé krémové barvě, vyrobený na četná přání našich zákazníků. Tento model má v dlani všitou gumičku pro jemné stažení a perfektní přiléhání na zápěstí. Výrazné výkroje na klouby a perforace v prstech zajistí odvětrání a spolu se zapínáním na druk činí z rukavic skvělého společníka pro řízení vašeho auta. Rukavice z kvalitní jehnětiny mají na volantu perfektní grip a díky svojí jemnosti tvoří vaší druhou kůži. Během krátké chvíle se přizpůsobí vaší ruce, v prstech máte cit a řízení v ní je velice komfortní. Kromě výrazného estetického dojmu jednoznačně povýší váš zážitek i z ostřejší jízdy.

Nákupem získáte

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Potřebujete poradit s nákupem?

Zavolejte nám +420 602 345 356

KDY BUDOU DOSTUPNÉ VYPRODANÉ RUKAVICE?

Aktuálně není z kapacitních důvodů naší dílny možné objednávat nedostupné modely rukavic.

Na doplňování menšího množství různých modelů průběžně pracujeme. Jelikož máme v kolekci více než 80 modelů, většinu z nich ještě ve více barevných provedení, není snadné zásoby vyprodaných položek doplnit.

Z důvodu zaplněné výrobní kapacity není v tuto chvíli možné objednat si nedostupné modely s delší dodací lhůtou. Pokud si nevyberete z nabídky jiné rukavice, a zajímá-li vás dostupnost konkrétně tohoto modelu, pošlete nám dotaz e-mailem nebo přes kontaktní formulář.

Děkujeme za váš zájem o české výrobky, i to, že aktuální situaci s dostupností porozumíte.

Model: 0909-1