Pánská rukavice SEBASTIAN
31. 10. 2017
Filtr k bavlněné / papírové roušce
27. 3. 2020
Zobrazit vše

Rouška

170  včetně DPH

Skládaná rouška či správněji ústenka z nanotextilie je ušitá podle vzoru klasických zdravotnických roušek. Šijeme je ve variantě s gumou za uši či tkalounem na zavázaní. Váš výběr prosím vepište do poznámky v objednávce.

Vyrobili jsme pro vás ochranné pomůcky z třívrstvého filtračního materiálu s nanovlákennou membránou.

Jde o certifikovaný materiál, vyvinutý v ČR, který nám dodává firma PARDAM s.r.o. z Roudnice nad Labem. Používáme tedy speciální materiál s velmi vysokou filtrační účinností při zachování velmi vysoké prodyšnosti. Textilie s membránou z nanovlákna s aktivním stříbrem je unikátní technologie, která zamezuje prostoupení virů a bakterií z 92-95% (v případě dobře těsnící roušky), navíc je antibakteriální. Materiál má trvanlivost při celodenním nošení odhadem minimálně 1 týden. Samotná membrána je odolná, ale životnost sendvičové textilie (membrána a dvě krycí vrstvy) snižuje mechanické opotřebení.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: Rouska01 Kategorie:
Popis

VÝHODY POUŽITÍ těchto ochranných pomůcek:

  • SNADNÁ ÚDRŽBA – díky obsahu antibakteriálních látek (aktivní stříbro) není nutné PRÁT či VYVÁŘET. Postačí přežehlení roušky z obou stran NA NEJNIŽŠÍ STUPEŇ (nylon)
  • DLOUHÁ ŽIVOTNOST – trvalý účinek membrány, avšak takto zpracovaný produkt svou funkci plní v zásadě do mechanického poškození vrstev netkané textilie. Jednotlivé vrstvy sendvičové membrány nejsou spojeny, proto je vhodné je NEPRAT a NENAMÁČET!
  • EKOLOGICKÝ ASPEKT – vzhledem k možnosti použití delší dobu než jednorázové ochranné pomůcky, dochází k eliminaci odpadu

Rozměr: cca 10 x 20 cm

Další informace
Hmotnost 0.1 kg
Varianta

S gumičkou za uši, S tkalounem na zavázání

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rouška”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *