Pánské kožené rukavice semišové

1 850  s DPH

Moderní kombinace a půlové zpracování pánské kožené rukavice zaručuje vystoupení z davu.

Délka i tvar rukavice jsou upraveny, aby působily moderněji. Spolu s luxusní vlněnou podšívkou osloví i náročné gentlemany.

Rukavice obdržíte v luxusní dárkové krabičce.

100% vlna

Jak vás zahřejí

materiál

Kůže 100% jehnětina

Vyčistit

 


Jak vybrat ty nejlepší rukavice?

Móda slouží k vyjádření vlastní identity a doplňky k módě neodmyslitelně patří.
Rozhodování mezi elegancí a neformálním vzhledem může být oříšek. Oblékání není pro muže často taková radost, jako pro ženy. To ale neznamená, že muži nechodí rádi dobře oblečení. A že nepotřebují doplňky. Jen jich zřejmě nebudou mít tolik, co dámy 🙂

Rukavice musí v první řadě perfektně sedět, aby splňovaly svoji funkci.

 


Klíčový je výběr správné velikosti

Abyste byli s dodanou koženou rukavicí spokojeni, věnujte prosím dostatečnou pozornost měření obvodu vaší dlaně, které určí, jakou velikost máte zadat do objednávky.

Pokud se jedná o váš první nákup kožené rukavice a neznáte ani přibližně svoji velikost, je důležité měření. Po vzoru přiloženého obrázku prosím měřte vždy svoji dominantní ruku (praváci pravou, leváci levou ruku) v přirozené poloze čili s mírně sevřenou dlaní. Rozměr se nabírá v místě kloubů – změří se obvod zápěstí krejčovským metrem. Nikdy neměřte ruku s nataženými prsty, zkreslí vám to obvod ruky a rukavice bude malá.

Jak měřit vaši ruku

Velikost rukavic v coulech88,599,510
Obvod ruky v centimetrech2223242627

 

 


Tradiční ruční výroba v České republice

BOHEMIA GLOVES je jedna z posledních, ryze českých dílen v Česku, které usilovně zachovávají více než 150 let staré řemeslo. Rukavičkářství je řemeslo nádherné, ale vyžaduje cit pro detail a šikovné ruce, které se věnují množství malých, ale nesmírně důležitých úkonů. To je poslání našich střihaček a šiček, které vkládají do výrobků svou radost a lásku a to tam, kde jsou rukavice doma a kde rukavičkářství zasvětily celý život – v naší středočeské Dobříši. Právě péče věnovaná poctivé výrobě dělá z BOHEMIA GLOVES výjimečný prémiový produkt.

 

 


Detail tvoří celek

Potřebujete doplnit svůj formální outfit koženými rukavicemi, které vám budou dodávat pocit elegance a zároveň budou decentní jako váš oblek? Doporučujeme jednoduché rukavice z kvalitní hladké kůže.

Pokud máte rádi detaily, tak vás určitě osloví varianta zdobené vrchní částí jemným prošitím. A aby byly vaše ruce opravdu v teple, tak zvolte rukavice s podšívkou.

Váš osobitý vkus můžete podtrhnout rukavicemi CITY & SPORT s výraznými detaily jako druk či perforace. Zbavte se předsudků, že to je výrobek pouze do automobilu či na skútr. Vypadají vždy skvěle, bez ohledu na sezónu. A když zvolíte variantu bez podšívky, tak je můžete nosit od jara do podzimu.