Outdoor kožené rukavice

1 850  s DPH

Univerzální kožené rukavice v ikonické žluté, hnědé a černé barvě, vhodné pro celou řadu aktivit od bushcraft, přes jízdu na motocyklu po práci v dílně. Vyrobené jsou po vzoru amerických pracovních rukavic, které si získaly oblibu po celém světě. Tento model má gumu kolem dokola celého zápěstí a nabízíme je již od velikosti 7, tedy i dámy nebo teenageři si přijdou na své.

Ušity jsou nezničitelnými kevlarovými nitěmi z kvalitní teletiny s hydrofobní úpravou (tzn. částečně odpuzuje vodu), která se vyrábí v koželužně ve východních Čechách. Rukavice dokončujeme na objednávku, a proto je možné opatřit je logem, monogramem či jiným obrázkem pomocí gravírování (vypalování laserem) a dále si zvolit umístění praktické průchodky na připnutí karabinou.

Nákupem získáte

Products that will be added:

  • Dárková krabička na rukavice
Připravili jsme návod, jak si správně změřit ruku
ŠIJEME KAŽDÝ DEN

Nedostupné velikosti a barevné varianty pro vás postupně doplňujeme. V případě, že vybraná kombinace barvy a velikosti není dostupná, můžete si v rámci objednávky na zakázku zajistit dřívější doručení, jelikož budou rukavice z těchto objednávek zhotoveny přednostně ve lhůtě 3-6 týdnů od zaplacení.

Model: 3342