Outdoor kožené rukavice

1 850  s DPH

Univerzální kožené rukavice v ikonické žluté, hnědé a černé barvě, vhodné pro celou řadu aktivit od bushcraft, přes jízdu na motocyklu po práci v dílně. Vyrobené jsou po vzoru amerických pracovních rukavic, které si získaly oblibu po celém světě. Tento model má gumu kolem dokola celého zápěstí a nabízíme je již od velikosti 7, tedy i dámy nebo teenageři si přijdou na své.

Ušity jsou nezničitelnými kevlarovými nitěmi z kvalitní teletiny s hydrofobní úpravou (tzn. částečně odpuzuje vodu), která se vyrábí v koželužně ve východních Čechách. Rukavice dokončujeme na objednávku, a proto je možné opatřit je logem, monogramem či jiným obrázkem pomocí gravírování (vypalování laserem) a dále si zvolit umístění praktické průchodky na připnutí karabinou.

Nákupem získáte
Potřebujete poradit s nákupem?

Zavolejte nám +420 602 345 356

KDY BUDOU DOSTUPNÉ VYPRODANÉ RUKAVICE?

Aktuálně není z kapacitních důvodů naší dílny možné objednávat nedostupné modely rukavic.

Zásoby kůží jsou vyčerpány a ve výrobě v tomto roce už dobíhají jen rozpracované objednávky. Možnost opět zakoupit na objednávku i vyprodané varianty umožníme po Novém roce, kdy z koželužny obdržíme nový materiál a opět se vrhneme na výrobu všech vyprodaných rukavic.

Děkujeme za váš zájem o české výrobky, i to, že aktuální situaci s dostupností porozumíte.

Model: 3342