Outdoor kožené rukavice

1 990  s DPH

Univerzální kožené rukavice v ikonické žluté, hnědé a černé barvě, vhodné pro celou řadu aktivit od bushcraft, přes jízdu na motocyklu po práci v dílně. Vyrobené jsou po vzoru amerických pracovních rukavic, které si získaly oblibu po celém světě. Tento model má gumu kolem dokola celého zápěstí a nabízíme je již od velikosti 7, tedy i dámy nebo teenageři si přijdou na své.

Ušity jsou nezničitelnými kevlarovými nitěmi z kvalitní teletiny s hydrofobní úpravou (tzn. částečně odpuzuje vodu), která se vyrábí v koželužně ve východních Čechách. Rukavice dokončujeme na objednávku, a proto je možné opatřit je logem, monogramem či jiným obrázkem pomocí gravírování (vypalování laserem) a dále si zvolit umístění praktické průchodky na připnutí karabinou.

Nákupem získáte
Potřebujete poradit s nákupem?

Zavolejte nám +420 602 345 356

KDY BUDOU DOSTUPNÉ VYPRODANÉ RUKAVICE?

Aktuálně není z kapacitních důvodů naší dílny možné objednávat nedostupné modely rukavic.

Na doplňování menšího množství různých modelů průběžně pracujeme. Jelikož máme v kolekci více než 80 modelů, většinu z nich ještě ve více barevných provedení, není snadné zásoby vyprodaných položek doplnit.

Z důvodu zaplněné výrobní kapacity není v tuto chvíli možné objednat si nedostupné modely s delší dodací lhůtou. Pokud si nevyberete z nabídky jiné rukavice, a zajímá-li vás dostupnost konkrétně tohoto modelu, pošlete nám dotaz e-mailem nebo přes kontaktní formulář.

Děkujeme za váš zájem o české výrobky, i to, že aktuální situaci s dostupností porozumíte.

Model: 3342