Kožené rukavice pro aktivní muže

1 850  s DPH

Pánské kožené rukavice vhodné pro různé volnočasové aktivity stejně tak i pro běžné nošení například ke sportovnějšímu oblečení. V nabídkce jsou tři barevné varianty. Černé jsou vyrobené z odolné teletiny s hydrofobní úpravou (tzn. částečně odpuzující vodu), a tak ji bez obav můžete využít i při pohybu v přírodě a nebo při jízdě na motocyklu nebo skútru. Rezavé a zelené jsou vyrobené z jemné a přitom odolné kůže amerického jelena, která je jemné zbroušena a bude v čase získávat skvělou patinu.

Švy rukavic jsou umístěny venku pro lepší komfort prstů. Tento model je opatřen páskem na stažení do dvou pozic, aby rukavice dobře přiléhala k ruce. Jedná se v podstatě o model vycházkových rukavic, které získají díky použitým materiál i další možnosti použití. Rukavice jsou bez podšívky a délka zápěstí je 5 cm.

Nákupem získáte
Potřebujete poradit s nákupem?

Zavolejte nám +420 602 345 356

ŠIJEME KAŽDÝ DEN

Nedostupné velikosti a barevné varianty pro vás postupně doplňujeme. V případě, že vybraná kombinace barvy a velikosti není dostupná, můžete si v rámci objednávky na zakázku zajistit dřívější doručení, jelikož budou rukavice z těchto objednávek zhotoveny přednostně ve lhůtě 2-5 týdnů od zaplacení.

Model: 4212-1