Kožené palčáky s beránkem

1 950  s DPH

Představujeme vám náš originální model pálčáků, které byly konstruovány jako unisex model v minimalistickém zpracování. Středový lem kůže prochází celou přední stranou a zjemňuje jinak celkem robustní rukavice, takže ve výsledku působí velmi elegantně.

Palčáky jsou vyrobeny ze dvou odstínu odolné kůže amerického jelena, a tak zvládnou i zátěžovější prostředí než jemné rukavičky z jehnětiny. Skvělé budou například i ke kočárkům, jelikož uvnitř hřeje teploučká podšívka z beránka. Na zápěstí je ve spodní straně guma, která rukavice příjemně stahuje a perfektně na ruce sedí.

Nákupem získáte
Potřebujete poradit s nákupem?

Zavolejte nám +420 602 345 356

KDY BUDOU DOSTUPNÉ VYPRODANÉ RUKAVICE?

Aktuálně není z kapacitních důvodů naší dílny možné objednávat nedostupné modely rukavic.

Na doplňování menšího množství různých modelů průběžně pracujeme. Jelikož máme v kolekci více než 80 modelů, většinu z nich ještě ve více barevných provedení, není snadné zásoby vyprodaných položek doplnit.

Z důvodu zaplněné výrobní kapacity není v tuto chvíli možné objednat si nedostupné modely s delší dodací lhůtou. Pokud si nevyberete z nabídky jiné rukavice, a zajímá-li vás dostupnost konkrétně tohoto modelu, pošlete nám dotaz e-mailem nebo přes kontaktní formulář.

Děkujeme za váš zájem o české výrobky, i to, že aktuální situaci s dostupností porozumíte.

Model: 3462