Rouška
27. 3. 2020
Zobrazit vše

Filtr k bavlněné / papírové roušce

42  včetně DPH

Ochranné filtry pro použití v kombinaci s rouškou, jsou prostě obšité obdélníky třívrstvé sendvičové membrány, která při dobře těsnící roušce zabrání průniku viru a chrání tak nositele – oproti běžně používaným ochranným pomůckám, které chrání ostatní.

Vyrobili jsme pro vás ochranné pomůcky z třívrstvého filtračního materiálu s nanovlákennou membránou.

Jde o certifikovaný materiál, vyvinutý v ČR, který nám dodává firma PARDAM s.r.o. z Roudnice nad Labem. Používáme tedy speciální materiál s velmi vysokou filtrační účinností při zachování velmi vysoké prodyšnosti. Textilie s membránou z nanovlákna s aktivním stříbrem je unikátní technologie, která zamezuje prostoupení virů a bakterií z 92-95% (v případě dobře těsnící roušky), navíc je antibakteriální. Materiál má trvanlivost při celodenním nošení odhadem minimálně 1 týden. Samotná membrána je odolná, ale životnost sendvičové textilie (membrána a dvě krycí vrstvy) snižuje mechanické opotřebení.

1783 skladem

Katalogové číslo: Filtr01 Kategorie:
Popis

VÝHODY POUŽITÍ našich ochranných pomůcek:

  • SNADNÁ ÚDRŽBA – díky obsahu antibakteriálních látek (aktivní stříbro) není nutné PRÁT či VYVÁŘET. Postačí přežehlení filtru z obou stran NA NEJNIŽŠÍ STUPEŇ
  • DLOUHÁ ŽIVOTNOST – trvalý účinek membrány, avšak takto zpracovaný produkt svou funkci plní v zásadě do mechanického poškození vrstev netkané textilie. Jednotlivé vrstvy sendvičové membrány nejsou spojeny, proto je vhodné je NEPRAT a NENAMÁČET!
  • NÍZKÁ POŘIZOVACÍ CENA
  • EKOLOGICKÝ ASPEKT – v kombinaci s použitím do bavlněné roušky – napomáhá eliminaci odpadu pomůcek na jedno použití
  • MOŽNOST TVAROVAT dodaný produkt – např.sestřihnout rohy nebo z jedné strany pokrátit (aby zbylé 3 zůstaly zachovány)
  • Při objednávce více jak 50 ks je možné vyrobit vlastní rozměr, v tomto případě vaše požadavky směřujte na kesnerova@jktrade.eu a zašleme Vám cenovou kalkulaci.

Rozměr: 10 x 15 cm

Další informace
Hmotnost 0.1 kg
Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Filtr k bavlněné / papírové roušce”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *