Dárkový poukaz papírový

s DPH

Vsaďte na jistotu spokojenosti obdarovaného a objednejte si náš luxusní papírový dárkový poukaz. Karta dárkového poukazu je uložena v decentní kapse a obojí je opatřeno logem raženým v kovovém lesku. Navíc si můžete vybírat ze dvou barevných variant – vkládací kartu dárkového poukazu můžete objednat v černé nebo bílé barvě a trefit se tak do vkusu obdarovanému (kapsa je vždy bílá). Dárkové poukazy i kapsy jsou vyrobeny v malé české firmě z kvalitního strukturovaného papíru.

Hodnotu dárkového poukazu si můžete určit bez omezení, zcela dle svého uvážení. Zakoupený poukaz je platný v e-shopu BOHEMIA GLOVES do 30. 11. 2023 a je nevratný.

Papírový dárkový poukaz Vám přijde zabalený v hedvábném papíru na zadanou adresu, tedy případně rovnou obdarovanému! Rádi vám k tomu připojíme i osobní vzkaz, napište nám ho do poznámky.

Pokud necháváte nákup dárků na poslední chvíli, doporučujeme využít dárkový poukaz elektronický, který po zaplacení online máte během chvíle k dispozici ve vaší e-mailové schránce.

Počet kusů = hodnota poukazu v Kč

Model: kupon