Elegantní kožené rukavice pro dámy s králičí kožešinou

1 950  s DPH

Nadčasová klasika, elegance i výstřednost. To vše v sobě skrývají tyto luxusní černé kožené rukavice s manžetou z králičí kožešinky. Nabízíme s černou kůží aktuálně tři varianty kožešiny – černou, stříbrnou a s gepardím vzorem.

Králičí kožešinu nakupujeme v českém kožedělném družstvu a pochází z domácího výkupu. Rukavice i kožešinka je na boku opatřena rozparkem pro snadné navlékání a je konstruována tak, že ji můžete například ke kabátu nosit ohrnutou, aby vynikla v celé své kráse. Neohrnutá rukavice má kožešinu uvnitř, a ta je na zápěstí velmi příjemná. Navíc v kombinaci s vlněnou podšívka uvnitř opravdu zahřeje. Celková délka prodlouženého zápěstí je 8 cm.

Další barevné varianty tohoto modelu rukavic naleznete zde.

Nákupem získáte
Potřebujete poradit s nákupem?

Zavolejte nám +420 602 345 356

KDY BUDOU DOSTUPNÉ VYPRODANÉ RUKAVICE?

Aktuálně není z kapacitních důvodů naší dílny možné objednávat nedostupné modely rukavic.

Na doplňování menšího množství různých modelů průběžně pracujeme. Jelikož máme v kolekci více než 80 modelů, většinu z nich ještě ve více barevných provedení, není snadné zásoby vyprodaných položek doplnit.

Z důvodu zaplněné výrobní kapacity není v tuto chvíli možné objednat si nedostupné modely s delší dodací lhůtou. Pokud si nevyberete z nabídky jiné rukavice, a zajímá-li vás dostupnost konkrétně tohoto modelu, pošlete nám dotaz e-mailem nebo přes kontaktní formulář.

Děkujeme za váš zájem o české výrobky, i to, že aktuální situaci s dostupností porozumíte.

Model: 4705