Dámské kožené rukavice s kožešinou

1 850  s DPH

Nadčasová klasika, elegance i výstřednost. To vše v sobě skrývá tato luxusní černá kožená rukavice s černou manžetou z králičí kožešinky. Kožešinu nakupujeme v českém kožedělném družstvu a pochází z domácího výkupu.

Rukavice i kožešinka je opatřena rozparkem pro snadné navlékání a je konstruována tak, že ji můžete například ke kabátu nosit ohrnutou, aby vynikla kožešina v celé své kráse. Neohrnutá rukavice má kožešinu uvnitř, a ta je na zápěstí velmi příjemná. Navíc v kombinaci s vlněnou podšívka uvnitř opravdu zahřeje. Celková délka prodlouženého zápěstí je 8 cm.

Rukavice jsou dodávány v luxusní dárkové krabičce.

100% vlna

Jak vás zahřejí

materiál

Kůže 100% jehnětina

Vyčistit

 


Jak vybrat ty nejlepší rukavice?

Rukavice jsou módní doplněk stejně jako boty nebo kabelka. Plní svou funkci, ale zároveň Vám dělají radost. Dáváte přednost eleganci a klasice, nebo se ve vašem šatníku zabydlela extravagance a jedinečnost? Ideální řešení bude nákup alespoň dvou párů 🙂 jedním si budete užívat módní trendy, ale druhým nedáte dopustit na nadčasové kousky nestárnoucí klasiky.

Rukavice musí v první řadě perfektně sedět, aby splňovaly svoji funkci.

 


Klíčový je výběr správné velikosti

Abyste byli s dodanou koženou rukavicí spokojeni, věnujte prosím dostatečnou pozornost měření obvodu vaší dlaně, které určí, jakou velikost máte zadat do objednávky.

Pokud se jedná o váš první nákup kožené rukavice a neznáte ani přibližně svoji velikost, je důležité měření. Po vzoru přiloženého obrázku prosím měřte vždy svoji dominantní ruku (praváci pravou, leváci levou ruku) v přirozené poloze čili s mírně sevřenou dlaní. Rozměr se nabírá v místě kloubů – změří se obvod zápěstí krejčovským metrem. Nikdy neměřte ruku s nataženými prsty, zkreslí vám to obvod ruky a rukavice bude malá.

Jak měřit vaši ruku

Velikost rukavic v coulech6,577,588,5
Obvod ruky v centimetrech1819202223

 

 


Tradiční ruční výroba v České republice

BOHEMIA GLOVES je jedna z posledních, ryze českých dílen v Česku, které usilovně zachovávají více než 150 let staré řemeslo. Rukavičkářství je řemeslo nádherné, ale vyžaduje cit pro detail a šikovné ruce, které se věnují množství malých, ale nesmírně důležitých úkonů. To je poslání našich střihaček a šiček, které vkládají do výrobků svou radost a lásku a to tam, kde jsou rukavice doma a kde rukavičkářství zasvětily celý život – v naší středočeské Dobříši. Právě péče věnovaná poctivé výrobě dělá z BOHEMIA GLOVES výjimečný prémiový produkt.

 

 


Detail tvoří celek

Rukavice se mohou stát vaším osobním šperkem. Je to legendární doplněk, který může vyzařovat něžnost. Zároveň může působit odvážně a svůdně.

Dámy, jednejme vždy v rukavičkách. Jemně i výrazně současně.

Váš osobitý vkus můžete podtrhnout rukavicemi CITY & SPORT s výraznými detaily jako druk či perforace. Zbavte se předsudků, že to je výrobek pouze do automobilu či na skútr. Vypadají vždy skvěle, bez ohledu na sezónu. A když zvolíte variantu bez podšívky, tak je můžete nosit od jara do podzimu.