Dámské kožené rukavice

1 450  s DPH

Kožená rukavice s obloukovou ozdobou “kurbl”.

Jedná se o zdobné všívání gumičky pro vytvarování kůže tak, aby se rukavice po navlečení roztáhla. To vytvoří pěkný efekt na zápěstí, který navíc opticky zužuje ruku. Uvnitř vlněná podšívka. Délka zápěstí od hrany palce 6 cm.

Rukavice jsou dodávány v luxusní dárkové krabičce.

100% vlna

Jak vás zahřejí

materiál

Kůže 100% jehnětina

Vyčistit

 


Jak vybrat ty nejlepší rukavice?

Rukavice jsou módní doplněk stejně jako boty nebo kabelka. Plní svou funkci, ale zároveň Vám dělají radost. Dáváte přednost eleganci a klasice, nebo se ve vašem šatníku zabydlela extravagance a jedinečnost? Ideální řešení bude nákup alespoň dvou párů 🙂 jedním si budete užívat módní trendy, ale druhým nedáte dopustit na nadčasové kousky nestárnoucí klasiky.

Rukavice musí v první řadě perfektně sedět, aby splňovaly svoji funkci.

 


Klíčový je výběr správné velikosti

Abyste byli s dodanou koženou rukavicí spokojeni, věnujte prosím dostatečnou pozornost měření obvodu vaší dlaně, které určí, jakou velikost máte zadat do objednávky.

Pokud se jedná o váš první nákup kožené rukavice a neznáte ani přibližně svoji velikost, je důležité měření. Po vzoru přiloženého obrázku prosím měřte vždy svoji dominantní ruku (praváci pravou, leváci levou ruku) v přirozené poloze čili s mírně sevřenou dlaní. Rozměr se nabírá v místě kloubů – změří se obvod zápěstí krejčovským metrem. Nikdy neměřte ruku s nataženými prsty, zkreslí vám to obvod ruky a rukavice bude malá.

Jak měřit vaši ruku

Velikost rukavic v coulech6,577,588,5
Obvod ruky v centimetrech1819202223

 

 


Tradiční ruční výroba v České republice

BOHEMIA GLOVES je jedna z posledních, ryze českých dílen v Česku, které usilovně zachovávají více než 150 let staré řemeslo. Rukavičkářství je řemeslo nádherné, ale vyžaduje cit pro detail a šikovné ruce, které se věnují množství malých, ale nesmírně důležitých úkonů. To je poslání našich střihaček a šiček, které vkládají do výrobků svou radost a lásku a to tam, kde jsou rukavice doma a kde rukavičkářství zasvětily celý život – v naší středočeské Dobříši. Právě péče věnovaná poctivé výrobě dělá z BOHEMIA GLOVES výjimečný prémiový produkt.

 

 


Detail tvoří celek

Rukavice se mohou stát vaším osobním šperkem. Je to legendární doplněk, který může vyzařovat něžnost. Zároveň může působit odvážně a svůdně.

Dámy, jednejme vždy v rukavičkách. Jemně i výrazně současně.

Váš osobitý vkus můžete podtrhnout rukavicemi CITY & SPORT s výraznými detaily jako druk či perforace. Zbavte se předsudků, že to je výrobek pouze do automobilu či na skútr. Vypadají vždy skvěle, bez ohledu na sezónu. A když zvolíte variantu bez podšívky, tak je můžete nosit od jara do podzimu.