Nenechte nic náhodě!

Aby byl Váš outfit kompletní nejen od podzimu do jara, výběr vhodně kožené rukavice je základní. Zásadním rozhodnutím je volba stylu a barvy. Model může být klasický nadčasový, nebo trendy sezónní.

Navázali jsme spolupráci s designérkami z ateliéru Franco Arazzi, které pro nás vyvzorovaly kolekci netradičních kožených rukavic. Tyto se dají perfektně kombinovat s jejich batoho-taškami Multibags, ke kterým byly přímo designovány. Navíc je možné rukavice k tašce připnout pomocí karabiny a všitého poutka, čili odpadá starost o rukavice, pokud je z ruky sundáte.
Připravujeme pro Vás eshop, ve kterém bude možné si vybrat vašeho favorita a navíc upravit barevné provedení tak, aby přesně splňoval vaše představy J S trochou nadsázky se dá říci, že takové druhé potom na světě nebudou!
Než bude hotový eshop, objednávky je možné provést v ataliéru Franco Arazzi – Italská 15. Bližší info zde: info@francoarazzi.cz / https://www.facebook.com/FrancoArazzi /Tel: 777 211 796, 720 495 786

K našemu projektu MULTIBAGS & GLOVES se váže mnoho aktivit, přehlídek či výstav. Sledujte sociální sítě a buďte v obraze.

 

Při výběru materiálů dbáme vždy na TOP kvalitu. Neméně pozornosti věnujeme podšívkám, které pokud nesplňují vysoké nároky, většinou v prstech tlačí nebo se kroutí. Nemluvě o kousavých, 30% vlněných podšívkách…
Abychom předešli těmto problémům, vybrali jsme si dodavatele pletených podšívek z Itálie, jehož kvalita je perfektní! K dispozici je 100% vlna nebo 100% kašmír. V případě zakázkové výroby můžeme nabídnout i kombinaci kašmír/vlna pro optimalizaci ceny.
Dále můžete zakoupit rukavice s vlněným „beránkem“, nejlépe se hodí do palčáků, které zahřejí i při velkém mrazu.
Další parťák do mrazivých dnů je podšívka ušitá z králičí kožešiny. Vhodná pro klasické prstové rukavice. To je luxusní záležitost, heboučká a opravdu hřejivá. Pro dámy i pro pány, opět vyrobená v Itálii.
Pro slabší zimy nebo období podzim (jaro) nabízíme jemné podšívky z umělého hedvábí (100% polyamid).

 

Bezpodšívkové rukavice se stávají více oblíbené pro možnost nošení i během roku. Stávají se signifikantním módním doplňkem, a to nás velmi těší. Nabízíme též perforované či dekorativně děrované modely, které se dají nosit (potvrzujeme z vlastní zkušenosti) též při vyšších teplotách.
Pouze dámy a páni, jenž mají problém se zvýšeným pocením dlaní, by měli zvážit nákup bezpodšívkových rukavic z důvodu možného zbarvení pokožky od rubu kožených rukavic.

 

- řidičské rukavice
- golfové rukavice
- motorkářské rukavice

V této skupině nabízíme celou řadu modelů, jež jsou určeny jak pro řízení automobilu, motorky nebo skůtru, tak například speciální golfové rukavice. Zatímco tzv.řidičské rukavice nakoupíte běžně v našem eshopu, golfové rukavice jsou otázkou zakázkové výroby a řešení všech detailů vychází z přesného zadání.

 

Oproti běžným modelům jsou luxusní rukavice doplněný o výrazný prvek, jenž pozvedá daný produkt na vyšší úroveň. Často se jedná o kombinace s kožešinou, či kameny Swarowski.

 

Tuto kategorii naplňují modely, které vznikají v limitovaných edicích, či ve spojení s designéry a podobně. Jejich nabídka se vždy na omezený čas objeví v našem eshopu a budete si moci tyto jedinečně kousky zakoupit.