Outdoor-Handschuhe aus Kalbsleder

76  s DPH

Universelle Lederhandschuhe in ikonischem Gelb, Braun oder Schwarz, die sich für vielfältige Tätigkeiten von Bushcraft über Motorradfahren bis zur Benutzung in der Werkstatt eignen. Sie sind nach dem Muster amerikanischer Arbeitshandschuhe hergestellt, die sich weltweit große Beliebtheit erworben haben. Das Modell hat ein Gummiband rund um das ganze Handgelenk und wir bieten es bereits ab Größe 7 an, d.h. auch für Damen und Teenager.

Ušity jsou nezničitelnými kevlarovými nitěmi z kvalitní teletiny s hydrofobní úpravou (tzn. částečně odpuzuje vodu), která se vyrábí v koželužně ve východních Čechách. Rukavice dokončujeme na objednávku, a proto je možné opatřit je logem, monogramem či jiným obrázkem pomocí gravírování (vypalování laserem) a dále si zvolit umístění praktické průchodky na připnutí karabinou.

Nákupem získáte
Auswahl zurücksetzen
Připravili jsme návod, jak si správně změřit ruku
ŠIJEME KAŽDÝ DEN

Nedostupné velikosti a barevné varianty pro vás postupně doplňujeme. V případě, že vybraná kombinace barvy a velikosti není dostupná, můžete si v rámci objednávky na zakázku zajistit dřívější doručení, jelikož budou rukavice z těchto objednávek zhotoveny přednostně ve lhůtě 3-6 týdnů od zaplacení.

Model: 3342