Outdoor-Handschuhe aus Kalbsleder

76  s DPH

Herrenhandschuhe aus ikonischem gelben Leder für vielfältige Tätigkeiten von Bushcraft über Motorradfahren bis zur Benutzung in der Werkstatt. Sie sind nach dem Muster amerikanischer Arbeitshandschuhe zum Motorradfahren hergestellt (Hinweis: Handschuhe ohne zusätzliche Schutzschicht).

Jsou ušity kevlarovými nitěmi z kvalitní teletiny s hydrofobní úpravou (tzn. částečně odpuzující vodu), která se vyrábí v koželužně ve východních Čechách. Rukavice dobře sedí díky všité gumě na zápěstí a v dlani je rukavice zesílena druhou vrstvou v kontrastní hnědé broušené kůži.

Rukavice dokončujeme na objednávku a proto je možné opatřit jí logem, monogramem či jiným obrázkem pomocí gravírování (vypalování laserem) a dále si zvolit umístění průchodky na připnutí karabinou.

Nákupem získáte
Auswahl zurücksetzen
Připravili jsme návod, jak si správně změřit ruku
ŠIJEME KAŽDÝ DEN

Nedostupné velikosti a barevné varianty pro vás postupně doplňujeme. V případě, že vybraná kombinace barvy a velikosti není dostupná, můžete si v rámci objednávky na zakázku zajistit dřívější doručení, jelikož budou rukavice z těchto objednávek zhotoveny přednostně ve lhůtě 3-6 týdnů od zaplacení.

Model: 3341