Darujete také?

Možná jste již zaregistrovali aktivity okolo iniciativy Darujeme české Vánoce, která se snaží kvalitním českým tvůrcům zviditelnit v online světě, na který jsou v této pandemické a současně ekonomické krizi odkázáni.

K této iniciativě jsme se s naším originálním českým výrobkem připojili a již zítra budete mít  jedinečnou příležitost zakoupit v našem e-shopu jakékoliv rukavice, ke kterým obdržíte e-mailem slevovou poukázku v hodnotě 250 Kč  na Váš příští nákup. Bližší informace o aktivitách v rámci Adventního kalendáře zde:  https://www.darujemeceskevanoce.cz/adventni-kalendar-/

Vybírat můžete rukavice s teplou podšívkou nebo bez podšívky, běžné délky nebo odvážnější krátké rukavičky, anebo naopak extremní dlouhé k lokti. Potěšit tak můžete jak mladou extravagantní slečnu, tak babičku, která s největší pravděpodobností bude slavnou éru rukavičkářských závodů v Dobříši pamatovat. 

Pokud váháte s výběrem a chcete rukavice jako dárek, můžete vsadit na jistotu a zakoupit dárkový voucher. Pokud si nevíte rady s výběrem pro vás, klidně mi napište, pokusím se vám s výběrem pomoci. Také se na našem YouTube kanále můžete podívat na produktová videa (odkaz najdete v nejspodnější části webu).

blank

Nosná myšlenka dvou zakladatelek, Jany Kuntošové a Hanky Šormové je “Kupte letos na Vánoce alespoň jeden dárek od českého výrobce a tím šiřte trojnásobnou radost (pro obdarovaného, pro tvůrce i zprostředkovatele – kupujícího).” Já osobně v počínání lídí okolo Hanky a Jany vidím to, po čem se v Čechách dlouho volalo; etická výroba, dost často udržitelné nakupování a podpora českých značek, nejčastěji řemeslné výroby. Dámy si skutečně každého zájemce ověřují a mají přísná pravidla pro zařazení mezi spolupracující firmy. Velice jejich iniciativě fandím a předpovídám velkou budoucnost… podobně jako Ježíškovým vnoučatům. Protože to, co dokázaly (víceméně spontánně) zvládnout za pouhé dva měsíce je obdivuhodné.

Budeme se těšit na vaše objednávky a vy se těšte na slevičku – pravděpodobně jedinou na dlooouhou dobu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *